Hot News
bleona_qereti_e_mbarova_albumi

KĂ«ngĂ«tarja Bleona Qereti po i gĂ«zohet tej mase suksesit tĂ« saj, por qĂ« njĂ«kohĂ«sisht nuk duket tĂ« jetĂ« edhe aq e lumtur. Ajo thotĂ« se Ă«shtĂ« e çuditshme se si Ă«shtĂ« çdo javĂ«... 

Todays Hottest News

Category Headline

bleona_qereti_e_mbarova_albumi

KĂ«ngĂ«tarja Bleona Qereti po i gĂ«zohet tej mase suksesit tĂ« saj, por qĂ« njĂ«kohĂ«sisht nuk duket tĂ« jetĂ« edhe aq e lumtur. Ajo thotĂ« se Ă«shtĂ« e çuditshme se si Ă«shtĂ« çdo javĂ« nĂ« kopertina tĂ« revistave, por i duhet qĂ« tĂ« flejĂ« e vetme... 

sisi ujka

Sisi Ujka, e dashura seksi e kantautorit Pirro Çako po kalon pushime nĂ« plazh kĂ«tĂ« verĂ«, e ku ajo nuk ka hezituar qĂ« t’i tregojĂ« linjat perfide. Ajo ka postuar njĂ« set fotosh nĂ« profilin e saj nĂ« Facebook ku i ka ekspozuar linjat e trupit... 

ngritet-aktakuz-euml-ndaj-vali-corleones_hd

Prokuroria Themelore nĂ« Gjilan,pĂ«rkatĂ«sisht departamenti pĂ«r krime tĂ« rĂ«nda, ka ngritur aktakuzĂ« kundĂ«r Gent Qamilit dhe Princ Valentino Corleone. TĂ« dyshuarit sipas prokurorisĂ« ngarkohen pĂ«r veprat penale “Shkaktim i rrezikut tĂ« pĂ«rgjithshĂ«m”... 

genta

Genta Ismajli ka realizuar njĂ« version remiks tĂ« hitit tĂ« saj “Feel”, qĂ« Ă«shtĂ« publikuar nĂ« kanalin e saj zyrtar nĂ« YouTube. KĂ«ngĂ«tarja kosovare shijoi njĂ« sukses tĂ« madh me kĂ«ngĂ«n nĂ« fjalĂ«, njĂ« realizim i saj me Ardian Bujupin dhe... 

105381

Lori, e cila u eliminua para dy javĂ«sh nga shtĂ«pia e ‘Big Brother 7’, ka thĂ«nĂ« se pas asaj pĂ«rvojĂ« do tĂ« vazhdojĂ« punĂ«n e saj nĂ« fushĂ«n e modelimit dhe njĂ«herĂ«sh do tĂ« fokusohet nĂ« shkollĂ«. Ajo ka treguar se ka marrĂ« disa... 

dhurata

  Dy femra seksi nĂ« njĂ« videoklip – kjo Ă«shtĂ« ajo qĂ« po na pret nĂ« njĂ« tĂ« ardhme tĂ« afĂ«rt, gjithnjĂ« sipas paralajmĂ«rimeve tĂ« asaj qĂ« tashmq quhet macja e estradĂ«s, Dhurata Ahmetaj. KĂ«ngĂ«tarja e njohur, e cila goditi sĂ« fundmi... 

F1254310-9377-4F17-8643-23814120CB8C_mw1024_n_s

  KĂ«ngĂ«tari i talentuar shqiptar, Loni Gashi, ka publikuar videoklipin e tij debutues nĂ« skenĂ«n muzikore shqiptare dhe ndĂ«rkombĂ«tare, nĂ« bashkĂ«punim me reperin nga ShqipĂ«ria Stresi. EshtĂ« njĂ« videoklip shumĂ« interesant ky i realizuar nga... 

tumblr_m82qufYXOm1rtqrv2o1_400

Super modelja shqiptare e cila jeton dhe vepron nĂ« SHBA, Emine Çunmulaj, edhe pse jashtĂ« larg vendit tĂ« saj duket se nuk harron zakonet tona. Ajo siç po shihet edhe nĂ« kĂ«tĂ« foto Ă«shtĂ« njĂ« adhuruese e Bakllavas, dhe nuk ka hezituar kĂ«tĂ« ta... 

77567

KĂ«ngĂ«tarja shqiptare, AlbĂ«rie HadĂ«rgjonaj edhe pse nĂ« fund tĂ« kĂ«tij viti do tĂ« mbush plotĂ« 40 vjeç, ajo po vazhdon qĂ« format fizike t’i mbajĂ« nĂ« pikĂ«n mĂ« tĂ« lartĂ«. NĂ« njĂ« fotografi tĂ« cilĂ«n kĂ«ngĂ«tarja e ka postuar sĂ« fundmi... 

shkendija 10002

Bukuroshja shqiptare, ShkĂ«ndije Mujaj, e njohur si Kim Kardashian shqiptare, ka publikuar disa fotografi mjaft provokative me mbishkrim edhe mĂ« provokativ. ShkĂ«ndija e cila njihet prej atyre shqiptareve atraktive tĂ« cilat mund t’i kufizojmĂ«...